Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства
Максимална скорост: 3 – 8 km/ h
EVA гуми
LED светлини
Bluetooth връзка
Кожена седалка
Родителски контрол
Технически характеристики
Батерия 12V7Ah
Максимална скорост: 3 – 8 km/ h
EVA гуми
Кожена седалка
Родителски Контрол
Колан за безопасност
3 нива на скорост
LED светлини
Отварящи се врати
Музикален плейър
Старт/Стоп бутон
Мултиволан
USB вход
Музикални функции
Bluetooth връзка
Детайлно описание
Марка: Audi
Размер: 108x60x47 см
Размер на опаковка: 110x58x37 см
Тегло кг: 16.50
Максимално тегло кг: 25
Възраст: 3 – 8 години
Акумулаторна батерия : 12V7AH
Максимална скорост: 3 – 8 km/ h
Екстри: Предни и задни светлини•PU седалка•Bluetooth
Защитна система: Предпазен колан
Функции: Музикална функция•Мp3 извод
Гуми: EVA синтетични
Родителски контрол: 2.4GHz дистанционно управление
Брой места: 1
Батерия – 1*12V/7Ah.
Два мотора.
EVA синтетични гуми.
2.4GHz Дистанционно Управление.
Предни светлини; ON/ OFF бутон.
Музикален плейър с USB, MP3 извод, Музикални функции, Bluetooth.
Предпазен колан.
Отварящи се врати.
Размер на продукта: 108 x 60 x 47 cm.Продуктът е предназначен за сух и равен терен!
НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ В КАЛНИ ТЕРЕНИ!
Никога не използвайте по пътните платна, в близост до коли, на или близо до стръмни наклони или стълбища, плувни басейни или други водни тела, в кални терени или заблатени участъци!
| Тегло | 17 кг |
|---|---|
| Размери | 110 × 58 × 37 см |
| Цвят | Бял |
| Максимално тегло | до 30 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/7Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 3 – 4 години, 4 – 5 години, 5 – 6 години, 6+ години |
| Брой места | Едноместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.




















Отзиви