Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

Задно окачване

Помощни колела

Педал за ускорение

Кожена седалка

Ключ за запалване

LED светлини
Технически характеристики
Батерия 12V7Ah
Мотор 70W
LED светлини
EVA гуми
Над 3+ години
Музикални функции
Максимална скорост: 5 km/ h
Ефекти със светлини и звук
Отделение за съхранение
Бутон за смяна на посоката
Стартиране с ключ
USB вход
Заредени музикални песни
Кожена седалка
MiniSD слот за карта памет
Детайлно описание
PREMIUM оборудвано електрическо скутерче Vespa
– Спомагателни колела за по-голяма безопасност на детето
– Удобна тапицирана седалка, подходяща за деца
– Гуми Moi EVA – полиуретанова пяна
– LED фарове и стопове
– Стартиране с ключ
– Превключвател за смяна на посоката
– Задно окачване
– Отделение за съхранение
– 2 електромотора с мощност по 35W
– Оборудвано с батерия 12V 7Ah
– Ефекти със светлина и звук, управлявани с бутон
– Включва зарядно устройство
– Музикален плеър с USB порт и MiniSD слот
– 2 скорости, избираеми с бутон
– Собствено тегло: 10 кг
– Препоръчва се за деца на възраст 36-96 месеца
– Размери на сглобен продукт: 1070 х 510 х 820 мм
Важно:
– Надзор от възрастен е задължителен за деца под 3 години!
– Сглобяване и зареждане само от възрастни.
– Не оставяйте малки части в близост до деца под 3 години – опасност от задавяне!
| Тегло | 10 кг |
|---|---|
| Размери | 107 × 51 × 82 см |
| Цвят | Розов |
| Максимално тегло | до 30 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/7Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 2 – 3 години, 3 – 4 години, 4 – 5 години |
| Брой места | Едноместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







































Отзиви