Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

Задвижване: 4х4

Възможност за ремарке

Амортисьори

EVA гуми

Старт/Стоп от бутон

Родителски контрол
Технически характеристики
Батерия 24V
Задвижване: 4х4
Мотор: 140W
EVA гуми
Дистанционно управление
Колан за безопасност
3 нива на скорост
Мултиволан
Индикатор за напрежение на батерията
LED светлини
Лост за смяна на посоките
Mp3
USB/ SD вход
Кожени седалки
Багажник
Детайлно описание
Камиона се продава без ремарке !!!
– Wi-Fi дистанционно управление
– 3 степени на скоростта: бавна, средна и бърза
– Металик боя
– Кожена седалка
– Меки гуми от EVA пяна за по-меко возене
– 2 броя 12V батерии
– 4 двигателя по 35W
– Отварящи се врати
– Амортисьори
– Предпазен колан за по-голяма сигурност
– Музикални и светлинни ефекти: светещи фарове, различни мелодии и звуци
– MP3 плейър
– USB и SD входове
– Музикален волан
– Възможност за свързване чрез MP3 жак към мобилен телефон
– Индикатор за батерията
– Максимална товароносимост до 50 кг
– Защита на захранването
– Размери: 125×66х102 см.
| Тегло | 20 кг |
|---|---|
| Размери | 125 × 66 × 102 см |
| Цвят | Бял |
| Максимално тегло | до 50 кг |
| Марка | |
| Мощност | 24V/7Ah |
| Мощност | 24V |
| Възрастова група | 2 – 3 години, 3 – 4 години, 4 – 5 години |
| Брой места | Двуместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.






















Отзиви