Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

Батерия 12V-10Ah

Мотор 180W

LED светлини

Мултиволан

Двуместна

Ролбар
Технически характеристики
Батерия 12V10Ah
Мотор 180W
Задвижване: 4×4
LED светлини
Възраст – Над 3 години
Бавен старт и стоп
3 нива на скорост
Мултиволан
Индикатор за напрежение на батерията
Колан за предпазване
6 меки гуми от EVA каучук
Заден мост с 4 гуми
Врати с отваряне и защита
Ограничаване на мощността
Ергономична седалка
Размери и килограми
Детайлно описание
– Подходящо за възраст: от 2 до 7 години
– Максимално натоварване: до 60 кг
– Максимална скорост: до 7 км/ч
– Система на скоростта: прогресивна скорост напред/назад
– Батерия: 12V/10Ah
– Мотори: 4x12V/45W
– Гуми: мека EVA пяна, предни с размер 29×12 см, задни двойни гуми 29×7 см, амортисьори отпред и отзад
– Седалка: за 2 места, еко кожа, регулируема, с предпазни колани
– Дистанционно управление: 2.4 GHz, 3 скорости, плавен старт/стоп
– Мултимедия: MP3, SD, AUX, FM радио, Bluetooth
– Размери на продукта: 142 x 77 x 76 см
– Тегло на опаковката: 39 кг
| Тегло | 39 кг |
|---|---|
| Размери | 142 × 73 × 45 см |
| Цвят | Черен |
| Максимално тегло | до 60 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/10Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 2 – 3 години, 3 – 4 години, 4 – 5 години, 5 – 6 години, 6+ години |
| Брой места | Двуместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
























Отзиви