Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

EVA гуми

3 скорости

Стилен дизайн

Отварящи се врати

Старт/Стоп от бутон

Родителски контрол
Технически характеристики
Батерия 12V/7Ah
Два мотора
Родителски контрол
EVA гуми
Музикални ефекти
Мp3 player
Музикална функция
Bluetooth
USB порт
Отварящи се врати
Старт/Стоп бутон
Мултиволан
Индикация за батерията
Размери на продукта: 114 x 58 x 50 см.
Размер на опаковка: 116x57x34 см.
Детайлно описание
- Предназначена за деца на възраст от 3 до 8 години с максимално тегло до 30 кг.
- Има вградена батерия с капацитет 12V/7Ah.
- Разполага с два мотора за по-добра мощност и производителност.
- Гумите са от EVA синтетичен материал за здравина и дълготрайност.
- Включено е дистанционно управление с честота 2.4GHz, което позволява родителско наблюдение и контрол.
- Предните светлини придават на колата по-реалистичен вид.
- Има удобно бутонче за включване и изключване.
- Вграден музикален плейър с възможност за възпроизвеждане на музика от USB, MP3 вход, Bluetooth свързаност и разнообразни музикални функции.
- За по-голяма безопасност е включен предпазен колан.
- Вратите могат да се отварят за по-реалистично изживяване.
- Размери на продукта: 114 x 58 x 50 см.
- Размер на опаковка: 116x57x34 см.
| Тегло | 14 кг |
|---|---|
| Размери | 116 × 57 × 34 см |
| Цвят | Син |
| Максимално тегло | до 30 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/7Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 2 – 3 години |
| Брой места | Едноместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

















Отзиви