Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

Mp3 Bluetooth

Максимална скорост: 5 km/h

LED светлини

Отварящи се врати

3 скорости

Родителски контрол
Технически характеристики
Два мотора
Максимална скорост от 5 км/ч
Батерия 12V/7Ah
LED осветление
Родителски Контрол
Mp3 player
Bluetooth
Музикални ефекти
AUX кабел за музика
Регулиране на звука
Максимално тегло до 25 кг.
Пластмасови гуми
Пластмасова седалка
Над 2+ години
Отварящи се врати
Детайлно описание
- За деца от над 3 години с тегло до 25 кг.
- Батерия – 12V/7Ah;
- Два мотора;
- Пластмасови гуми;
- Максимална скорост: 5 km/h
- 2.4GHz Дистанционно Управление;
- Предни светлини и задни;
- ON/ OFF бутон;
- Музикален плейър с USB, MP3 извод, Музикални функции, Bluetooth;
- Предпазен колан;
- Отварящи се врати;
- Размер на продукта: 113 x 66 x 47 cm.
| Тегло | 11 кг |
|---|---|
| Размери | 104 × 56 × 31 см |
| Цвят | Червен |
| Максимално тегло | до 25 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/7Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 2 – 3 години |
| Брой места | Едноместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


















Отзиви