Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

LED светлини

Отварящи се врати

EVA гумите

Отварящ се таван

Амортисьорна система

Родителски контрол
Технически характеристики
Батерия 24V7Ah
Задвижване: 4х4
LED светлини
Родителски контрол
Амортисьорна система
Кожени седалки
Максимална скорост: 3 – 8 km/ h
Предпазен колан
Индикатор за напрежение на батерията
Регулиране на звука
Старт/Стоп бутон
3 нива на скорост
Обхват: до 10 метра
Максимално тегло : 30 кг.
Музикален плейър
Детайлно описание
– Размер: 140x92x78 см
– Размер на опаковка: 131x81x43 см
– Тегло кг: 29.5
– Обхват: до 10 метра
– Максимално тегло кг: 30
– Възраст: 3 – 8 години
– Акумулаторна батерия: 24V7AH
– Максимална скорост: 3 – 8 km/ h
– Гуми: EVA с пластмасова капла
– Родителски контрол: 2.4GHz дистанционно управление
– Брой места: 2
– Брой скорости: 2, регулират се само от Дистанционното Управление
– Акумулаторен джип Typhoon KKL-808. Този джип е
– Подходящ за деца над 36 месеца
– Тегло до 30 кг
– Батерия от 24V/7Ah,
– С четирите мотора
– EVA гумите
– 2.4G дистанционното управление родителите могат да контролират движението на джипа за повече безопасност и спокойствие.
– Оборудван с предни и задни светлини, които придават по-реалистичен вид на преживяването на Вашето дете
– ON/OFF бутона децата могат лесно да управляват джипа
– Вграденият музикален плейър позволява възпроизвеждане на музика от USB или MP3 извод, като предлага разнообразие от музикални функции за по-забавни пътувания.
– Скорости – висока, средна и ниска – контролират се само от дистанционното управление, което осигурява допълнителен контрол върху скоростта на движение.
– Предпазен колан
– Отварящи се врати
– Размерите на продукта са: 131,5/81/43 см, което го прави подходящ за различни възрастови групи
| Тегло | 29 кг |
|---|---|
| Размери | 131 × 81 × 43 см |
| Цвят | Син |
| Марка | |
| Мощност | 24V/7Ah |
| Мощност | 24V |
| Възрастова група | 3 – 4 години, 4 – 5 години, 5 – 6 години, 6+ години |
| Брой места | Двуместни |
| Максимално тегло | до 30 кг |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
















Отзиви