Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонДетски Акумулаторен Джип Turbo, 4×4, 12V/7Ah, EVA гуми, R/C 2,4G

Безплатна доставка до 3 работни дни
- Задвижване: 4х4
- Едноместна
- Макс. тегло до 25 кг.
Изчерпан
Запишете се за наличност
Продуктът в момента е изчерпан
Моля, попъпнете полетата отдолу и ние ще ви уведомим, когато продуктът е отново наличен.
Бърза поръчка
Видео
Основни предимства

Задвижване 4х4

LED светлини

Максимална скорост: 3 – 8 km/ h

EVA гуми

Кожени седалки

Родителски контрол
Технически характеристики
Батерия 12V7Ah
Задвижване: 4х4
Максимална скорост: 3 – 8 km/ h
EVA гуми
LED светлини
Старт/стоп бутон
Музикална функция
USB порт
AUX порт
Индикатор на батерията
Предпазен колан
Отварящи се врати
Копче за стартиране нa LED светлини
Bluetooth връзка
Детайлно описание
Представяме ви акумулаторния джип Turbo – идеалното превозно средство за деца над 36 месеца, с тегло до 25 кг.
Този джип разполага с всичко необходимо за забавление и безопасност:
Батерия: Единична батерия с капацитет от 12V/7Ah, осигуряваща надеждно захранване за Вашия джип.
Четири мотора: За по-голяма мощност и контрол върху движението.
EVA гуми: Изключително издръжливи и устойчиви на износване, гарантиращи гладко и стабилно движение.
Предни и задни светлини: За по-добра видимост и реалистичност по време на каране.
ON/OFF бутон: Удобен превключвател за включване и изключване на джипа.
Музикален плейър: С възможност за възпроизвеждане на музика от USB или MP3 устройства, с допълнителни музикални функции за забавление по време на пътуване.
Предпазен колан: За осигуряване на стабилност и безопасност по време на каране.
Отварящи се врати: Реалистичен дизайн с отварящи се врати, които правят преживяването още по-забавно и интересно.
Джипът Turbo предлага невероятни възможности за забавление и приключение на вашето дете!
| Тегло | 29 кг |
|---|---|
| Размери | 121 × 82 × 49 см |
| Цвят | Червен |
| Максимално тегло | до 25 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/7Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 3 – 4 години, 4 – 5 години, 5 – 6 години, 6+ години |
| Брой места | Двуместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.





















Отзиви