Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонЛицензиран Акумулаторен Джип Mercedes Benz G63 AMG 2026, 4×4, 800W, 24V, Металик боя

Безплатна доставка до 3 работни дни
-
2 години гаранция
- Задвижване: 4х4
- Двуместна
- Макс. тегло до 80 кг.
- Продукта е наличен и в други цветове: Виж тук
В наличност
Бърза поръчка
Видео
Основни предимства

Задвижване 4х4

LED светлини

Мокетни стелки

Кожени седалки

Mp3 player

Родителски контрол
Технически характеристики
Оригинален вид
Висококачествени LED свелини
Двуместна
Резервна EVA гума
Родителски Контрол
Mp3 player
AUX
USB
Bluetooth
Ефекти при запалване
Старт/Стоп бутон
Седалки от кожа
Индикация за батерията
Стилен дизайн
Последно поколение
Детайлно описание
– Размери: 158.5 см x 93 см x 81 см
– Две седалки от еко кожа
-Мокетни стелки
– LED предни и задни светлини + LED отражатели на покрива
– Задвижване 4×4
– Подходящо за две деца
– Детайлна изработка
– Мек старт – без резки движения при подаване на газ
– Меки EVA полимерни гуми
– Дистанционно управление 2.4 GHz
– Задно окачване
– Боядисан корпус
– Отварящи се врати със защитни ключалки
– Тегло: 50 кг
– Максимален товар: до 70 кг, тестван товар: 80 кг
– Скорост: 3 – 7 км/ч
– Задвижване: 4 x 24V 200W двигатели
– Батерия: 4V/7Ah
– Зарядно: от 220V към 24V / 1000mA
– Време за зареждане: 5 до 8 часа
– Време за шофиране: 2 до 3 часа, в зависимост от теглото и терена
– Възрастова категория: от 3 до 8 години
| Тегло | 47 кг |
|---|---|
| Размери | 148 × 84 × 50 см |
| Цвят | Черен |
| Максимално тегло | до 80 кг |
| Марка | |
| Мощност | 24V/7Ah |
| Мощност | 24V |
| Възрастова група | 3 – 4 години, 4 – 5 години, 5 – 6 години, 6+ години |
| Брой места | Двуместни |
1 review for Лицензиран Акумулаторен Джип Mercedes Benz G63 AMG 2026, 4×4, 800W, 24V, Металик боя
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.




























Милена Димова (потвърден клиент) –
Доволна съм! Браво!