Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

Кожени седалки

ЕVA гуми

LED светлини

МР3 плеър

Амортисьорна система

Отварящи се врати
Технически характеристики
Батерия 24V/20Ah
Мотори 600W
Четириместна
LED осветление
EVA меки гуми
MР3 плеър
Копче за включване и изключване
Предпазни колани
Отварящи се врати
Bluetooth
Звукови ефекти
Две нива на скорост
Заредени музикални песни
Индикатор за батерия
Амортисьори
Детайлно описание
Голям и мощен електрически UTV, създаден за истински приключения и забавление с приятели. Моделът е оборудван с 4 електромотора по 150W и просторен 4-местен салон, осигуряващ комфорт и стабилност при всяко каране.
Основни характеристики:
- 4 електромотора по 150W
- Обща мощност: 600W
- 24V система
- Акумулаторна батерия 24V / 20Ah
- High / Low speed режим
- Скоростен лост за движение напред и назад
- Предно и задно окачване
- EVA гуми – тихи, меки и комфортни
- LED светлини с ON/OFF бутон
- Звуков ефект при стартиране
- Индикатор за нивото на батерията
Комфорт и удобство:
- 4 индивидуални седалки с еко кожа
- Индивидуален предпазен колан за всеки пътник
- Отварящи се и заключващи се врати
- Практично място за съхранение
- Просторно купе за 4 деца
- Максимално натоварване до 170 кг
Мултимедия:
- Музикален плейър
- Bluetooth свързаност
- USB порт
- AUX вход
- MiniSD слот
- Вграден високоговорител
- Бутони за звук и мултимедия на волана
Допълнителна информация:
- Стартиране с контактен ключ
- Ръчно управление
- Без родителско дистанционно
- Включени зарядно устройство и батерия
- Подходящ за деца от 4 до 8 години
Размери:
- Размер на сглобения модел: 190 x 100 x 78 см
- Тегло: 68 кг
| Тегло | 60 кг |
|---|---|
| Размери | 190 × 100 × 78 см |
| Цвят | Зелен |
| Максимално тегло | до 150 кг. |
| Марка | |
| Мощност | 24V/14Ah |
| Мощност | 24V |
| Възрастова група | 2 – 3 години, 3 – 4 години, 4 – 5 години, 5 – 6 години, 6+ години |
| Брой места | Двуместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.




















Отзиви