Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Няма снимки в тази галерия.
Детайлно описание
Сецификации на RACE8 Kart, със СТАНДАРТНО оборудване
Пластмасови колела
Пластмасова седалка, удобен за 1 дете
Предпазен колан
Идва с 1 електродвигател с мощност 35W, на напрежение 6V
Оборудван с акумулаторна батерия 6V 4.5Ah
Mp3 музикален плейър с връзка през USB порт и различни функции
Превключвател за смяна на посоката на движение напред/назад
Бутон за включване/изключване на 6V захранваща система
Звуков ефект, имитиращ потегляне на автомобил
Продуктът включва зарядно и дистанционно управление
Родителски контрол чрез дистанционно управление
Колата може да се управлява и ръчно от детето
Волан, оборудван с бутони за активиране на звукови ефекти
Собствено тегло 6,5 кг
Допустимо общо тегло 36,5 кг
Продуктът се препоръчва за деца 2-5 години
Размер:
В сглобен вид 85 х 53 х 40 см
| Тегло | 17 кг |
|---|---|
| Размери | 85 × 55 × 40 см |
| Цвят | Розов |
| Максимално тегло | до 35 кг |
| Марка | |
| Мощност | 6V/4.5Ah |
| Мощност | 6V |
| Възрастова група | 2 – 3 години, 3 – 4 години, 4 – 5 години |
| Брой места | Едноместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.








Отзиви