Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонДетски Акумулаторен Трактор 720-T, 90W, 12V/10Ah, R/C 2.4G

Безплатна доставка до 5 работни дни
- Едноместно
- Над 3+ години
- Макс. тегло до 55 кг.
- Можете да видите други модели трактори: Виж тук
Предварителна поръчка (Pre-Order)
Бърза поръчка
Видео
Основни предимства

Ремарке за товар

Кожена седалка

Задна кофа

Предна кофа

Педал за ускорение

Родителски контрол
Технически характеристики
Батерия: 12V/10Ah
Продължителност на батерията: 90-120 мин.
Мотор: 90W
EVA гуми
Родителски Контрол
Включено ремарке в комплекта
Предна и задна кофа
Педал за ускорение
Ръчно управление на кофите
USB порт
Бърза и бавна скорост
Мултиволан
Кожена седалка
Предна и задна скорост
Стилен волан
Размери и килограми
Размер без ремарке:
111 x 63 x 71 cm
Размер с ремарке:
245 x 63 x 85 cm
Тегло:
27.8 кг.
Максимално тегло:
58 кг.
Детайлно описание
– 2 електрически мотора с мощност 45W всеки, общо 90W на 12V
– Колела от EVA гума, тихи и удобни
– Включено ремарке, подвижно и накланящо се
– Включен челен товарач, ръчно управляван
– Педал за ускорение
– При отпускане на педала тракторът спира
– Превключване на посоката напред/назад
– Седалка от еко кожа, удобна за едно дете
– Музикален плейър с USB порт и Mp3 връзка
– Родителски контрол чрез дистанционно управление
– 3 нива на скорост от дистанционното
– Показател за нивото на батерията
– Собствено тегло: 27.8 кг
– Максимално натоварване: 57.8 кг
– Подходящо за деца от 36 до 96 месеца
– Размери без аксесоари: 111 x 63 x 71 см
– Размери с аксесоари: 245 x 63 x 85 см
| Тегло | 27 кг |
|---|---|
| Размери | 111 × 63 × 70 см |
| Цвят | Зелен |
| Максимално тегло | до 60 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/10Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 2 – 3 години, 3 – 4 години, 4 – 5 години, 5 – 6 години, 6+ години |
| Брой места | Едноместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.































Отзиви