Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства
Максимална скорост: 8 km/h
Задвижване: 4х4
Музикална функция
Седалки от ЕКО кожа
Старт/Стоп от бутон
MP3/USB
Технически характеристики
Батерия 12V7Ah
Максимална скорост: 8 km/h
Задвижване: 4х4
LED светлини
Музикални ефекти
USB
AUX кабел
2 скорости
Бърза и бавна скорост
Облегалка
Размер: 117x73x80 см
Размер на опаковка: 111x72x58 см
Тегло кг: 19.20
Максимално тегло кг: 25
Възраст: +3 години
Детайлно описание
- Размер: 117x73x80 см
- Размер на опаковка: 111x72x58 см
- Тегло кг: 19.20
- Максимално тегло кг: 25
- Възраст: 3 години +
- Акумулаторна батерия : 12V7AH
- Максимална скорост: 8 km/h
- Екстри: Bluetooth
- Функции: Музикална функция•LED Светлини
- Гуми: пластмасови
- Брой места: 1
- Брой скорости: 2
| Тегло | 19 кг |
|---|---|
| Размери | 117 × 73 × 80 см |
| Цвят | Бял, Розов |
| Максимално тегло | до 25 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/7Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 2 – 3 години, 3 – 4 години |
| Брой места | Едноместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.






















Отзиви