Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонЛицензиран Акумулаторен Джип Mercedes Benz G63 AMG 2026, 4×4, 800W, 24V

Безплатна доставка до 3 работни дни
- 2 години гаранция
- Задвижване: 4х4
- Двуместна
- Макс. тегло до 80 кг.
- Продукта е наличен и в други цветове: Виж тук
В наличност
Бърза поръчка
Видео
Основни предимства

Задвижване 4х4

LED светлини

Мокетни стелки

Кожени седалки с 5-точков предпазен колан

Mp3 player

Родителски контрол
Технически характеристики
Оригинален вид
Висококачествени LED свелини
Двуместна
Резервна EVA гума
Родителски Контрол
Mp3 player
AUX
USB
Bluetooth
Ефекти при запалване
Старт/Стоп бутон
Седалки от кожа
Индикация за батерията
Стилен дизайн
Последно поколение
Детайлно описание
– Размери: 158.5 см x 93 см x 81 см
– Две седалки от еко кожа
-Мокетни стелки
– LED предни и задни светлини + LED отражатели на покрива
– Задвижване 4×4
– Подходящо за две деца
– Детайлна изработка
– Мек старт – без резки движения при подаване на газ
– Меки EVA полимерни гуми
– Дистанционно управление 2.4 GHz
– Задно окачване
– Боядисан корпус
– 5-точков предпазен колан на всяка седалка
– Отварящи се врати със защитни ключалки
– Тегло: 50 кг
– Максимален товар: до 70 кг, тестван товар: 80 кг
– Скорост: 3 – 7 км/ч
– Задвижване: 4 x 24V 200W двигатели
– Батерия: 2 батерии, всяка 24V/14Ah
– Зарядно: от 220V към 24V / 1000mA
– Време за зареждане: 5 до 8 часа
– Време за шофиране: 2 до 3 часа, в зависимост от теглото и терена
– Възрастова категория: от 3 до 8 години
| Тегло | 47 кг |
|---|---|
| Размери | 148 × 84 × 50 см |
| Цвят | Черен |
| Максимално тегло | до 80 кг |
| Марка | |
| Мощност | 24V/7Ah |
| Мощност | 24V |
| Възрастова група | 3 – 4 години, 4 – 5 години, 5 – 6 години, 6+ години |
| Брой места | Двуместни |
1 review for Лицензиран Акумулаторен Джип Mercedes Benz G63 AMG 2026, 4×4, 800W, 24V
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.





























Милена Димова (потвърден клиент) –
Доволна съм! Браво!