Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

EVA гуми

LED светлини

Максимална скорост: 3 – 5 km/h

Отварящи се врати

Стилен Дизайн

Родителски контрол
Технически характеристики
Батерия 12V7Ah
Два мотора
EVA гуми
Едноместно
Музикални ефекти
3 скорости
Бърза и бавна скорост
Родителски контрол
Mp3 player
2 врати с отваряне и сигурност
Плавен старт
Седалки от ЕКО кожа
Музикални функции
USB port
Максимално тегло до 30 кг.
Детайлно описание
- За деца от 37 до 96 месеца с тегло до 30 кг.
- Батерия – 1*12V/7Ah.
- Два мотора.
- EVA синтетични гуми.
- 2.4GHz Дистанционно Управление.
- Предни и задни светлини; ON/ OFF бутон.
- Бутон за висока и ниска скорост на таблото.
- Музикален плейър с USB, MP3 извод,Музикални функции.
- Предпазен колан.
- Отварящи се врати.
- Размер на продукта: 110 x 74 x 49 cm.
| Тегло | 14 кг |
|---|---|
| Размери | 110 × 74 × 49 см |
| Цвят | Червен |
| Максимално тегло | до 30 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/7Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 2 – 3 години, 3 – 4 години |
| Брой места | Едноместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.










































Отзиви