Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

Скорост: 3-5км/ч

LED светлини

Дръжка за лесен транспорт

Отварящи се врати тип Lambo doors

Старт/Стоп от бутон

Родителски контрол
Детайлно описание
Подарете на вашите малки шофьори тръпката от скоростта с тази официално лицензирана детска електрическа кола Lamborghini HOMCOM. Забавлявайте децата с вградена музика, клаксон и атрактивни светлини, които създават наелектризираща атмосфера, която ще ги вълнува, докато шофират. Благодарение на спортния си вид, тази електрическа кола за деца е идеалният избор за много интересни следобеди на алеята или в парка.
– Детска електрическа кола с лиценз Lamborghini и пеперудени врати
– Кола играчка, която е лесна за транспортиране благодарение на практичната дръжка и задните колела
– Включено е дистанционно управление за дистанционно управление на безопасността
– Механизмът за бавен старт осигурява максимална защита на детето
– Плавно и комфортно возене благодарение на амортизиращите колела
– Индикатор за захранване за следене на оставащия заряд на батерията
– Изисква се монтаж
– Цвят: Зелен
– Материал: PP, метал
– Общи размери: 107.5L x 63D x 42H cm
– Размери на седалката: 31L x 19D x 18H cm
– PP диаметър на колелото: 20,5 см
– Скорост: 3-5км/ч
– Дистанция на управление: 20м
– Батерия: 12V 4.5AH
– Време за зареждане: 8-12 часа
– Времетраене: 45 минути
– Сертифицирана възраст: 3-8 години
– Подходяща възраст: 3-5 години
– Квалификации: EN71-1-2-3, EN62115
– Капацитет на тегло: 30кг
– Забележка 1: Необходими са 2 батерии AAA 1,5 V, които не са включени
– Забележка 2: Винаги наблюдавайте децата, докато шофирате
| Тегло | 12 кг |
|---|---|
| Размери | 107 × 63 × 42 см |
| Цвят | Зелен |
| Максимално тегло | до 30 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/4.5Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 2 – 3 години, 3 – 4 години |
| Брой места | Едноместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.











Отзиви