Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства
Детайлно описание
Спецификации Lamborghini Aventador SV оборудван PREMIUM електрически автомобил
– Мощност 2х 150W, всеки общо 300W
– Двуместна кола, тапицирана с екологична кожа, удобни за 2 деца
– Меки колелца EVA, безшумен и удобен колан Sabre
– Оборудване с акумулаторна батерия 24V 10Ah
– Музикален плейър на 24V, с множество функции USB, Aux, Bluetooth
– 2 врати с отварящ механизъм
– Старт/Стоп от бутона
– Звукови ефекти на колата
– Волан с клаксон и управление на музиката
– LED осветителна система
– Лост за смяна на посоката напред/назад
– Заглушители
– Превключвател за настройка на мощността на двигателя, висока/ниска скорост
– Продуктът включва ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО и ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ
РОДИТЕЛСКИ КОНТРОЛ чрез дистанционно
– 3 нива на скорост, избираеми от дистанционното управление
– Колата може да се управлява и ръчно от детето
– Индикатор за напрежение на батерията
– Mp3 връзка чрез кабелна букса
– Собствено тегло 48 кг
– Общо допустимо тегло 128 кг
– Продуктът се препоръчва за деца от 3 до 15 години
Размери:
В сглобен вид 176 х 108 х 63 см
| Тегло | 48 кг |
|---|---|
| Размери | 180 × 110 × 65 см |
| Брой места | Двуместни |
| Възрастова група | 6+ години |
| Максимално тегло | до 150 кг. |
| Марка | |
| Цвят | Син |
| Мощност | 24V/10Ah |
| Мощност | 24V |
2 reviews for Лицензирана акумулаторна кола Lamborghini Aventador, 24V, 300W, R/C 2.4 G, EVA гуми
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.















Иван Антов –
Много съм доволен от акумулаторната кола, издражлива батерия, бърза и има лесен родителски контрол. Препоръчвам!
Иван Иванов –
Много съм доволен от колата и от фирмата! Препоръчвам силно!