Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

Задвижване 4х4

Мощност: 140W

LED светлини

Кожени седалки

Бърза и бавна скорост

Родителски контрол
Технически характеристики
Задвижване: 4х4
Мотор 140W
EVA гуми
LED светлини
Родителски Контрол
Музикални ефекти
3 нива на скорост
Предпазен колан
Старт/стоп от бутон
Зареждане на батерията 5-8 часа
Кожени седалки
Mp3 player
Бърза/бавна скорост
USB вход
AUX вход
Детайлно описание
Audi E-tron Sportback Premium
– Седалка, тапицирана с еко кожа, удобна за 1 дете
– EVA гуми, удобни и издръжливи
– 4 електромотора с мощност 35W при 12V
– Фиксирана батерия 12V 7Ah
– 2 врати с отваряне и защита
– Звук, имитиращ стартиране на кола
– Бавен старт и стоп за комфорт на детето
– Мултифункционален волан с клаксон и музикални контроли
– LED осветителна система
– Mp3 панел с USB порт и слот за зареждане
– Превключвател за посока напред/назад
– Управление с бутон за включване/изключване
– Превключвател за LED осветление
– 2 скорости: висока/ниска
– Включва зарядно и дистанционно управление
– Родителски контрол с дистанционно
– 3 скорости, избираеми от дистанционното
– Може да се управлява ръчно от детето
– Цифров дисплей за напрежение на батерията
– Mp3 връзка чрез жак кабел
– Предпазен колан
– Собствено тегло: 13.3 кг
– Поддържа тегло до 30 кг
– Подходящ за деца от 24 до 72 месеца
– Размери на сглобения продукт: 1080 х 600 х 470 мм
Важно:
– Внимателен надзор от възрастен е необходим за деца под 3 години.
– Сглобяването и зареждането се извършва само от възрастни.
– Не оставяйте малките части от опаковката в близост до деца под 3 години – опасност от задавяне!
| Тегло | 13 кг |
|---|---|
| Размери | 108 × 60 × 47 см |
| Цвят | Червен |
| Максимално тегло | до 30 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/7Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 2 – 3 години, 3 – 4 години, 4 – 5 години |
| Брой места | Едноместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

























Отзиви