Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

Максимална скорост: 4 km/h

LED светлини

Пластмасови гуми

Пластмасова седалка

Старт/Стоп бутон

Родителски контрол
Технически характеристики
Стилен дизайн
Родителски контрол
Максимална скорост: 3 – 4 km/h
Възраст: 3 години +
Максимално тегло кг: 25
Колан за безопасност
USB порт
Мултиволан
Предна и задна скорост
Зареждане на батерията 5-8 часа
Пластмасови гуми
Mp3
Собствено тегло 12 кг.
Общо допустимо тегло 25 кг
Ергономична седалка
Детайлно описание
Размер: 105x56x45 см
Размер на опаковка: 106x59x26 см
Тегло кг: 12
Обхват: до 10 метра
Максимално тегло кг: 25
Възраст: 3 години +
Акумулаторна батерия : 12V7AH
Максимална скорост: 3 – 4 km/h
Родителски контрол: 2.4GHz дистанционно управление
| Тегло | 12 кг |
|---|---|
| Размери | 106 × 59 × 26 см |
| Максимално тегло | до 25 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/7Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 2 – 3 години |
| Цвят | Жълт |
| Брой места | Едноместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.









Отзиви