Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

Drift функция

5 точков колан

Максимална скорост: 13 км/ч

Лост за ускорение на скоростта

Бърза и бавна скорост

LED преден фар
Технически характеристики
Батерия 24V/10Ah
Мощност 500W
Максимална скорост: 13 км/ч
LED светлини
Максимална височина на шофьора 150 см.
Спортна седалка
5 точков колан
Максимално тегло до 70 кг.
Старт/стоп от бутон
Размер: 137 x 77 x 64.5 см.
Преден мост: Меки EVA гуми
Заден мост: Пластмасови гуми
Бърза и бавна скорост
Бутон за напред/назад
Над 5+ години
Детайлно описание
- Мотори: Mотор с мощност 500W
- Максимално тегло: Приблизително 80 кг
- Батерия: 24V/10AH
- Седалка: Спортна седалка с предпазен колан с 5 точки на закрепване
- Осветление: LED осветителна система
- Система за захранване: Старт/стоп 24V система от бутон
- Превключвател за посока: Смяна на посоката на движение (напред/назад)
- Превключвател за скорост: Избор на скорост (висока/ниска)
- Максимална височина на потребителя: 150 см
- Предна ос: Меки надуваеми гуми;
- Задна ос: Пластмасови колела (с намалено сцепление за контролирано дрифтиране)
- Максимална скорост: 13 км/ч
- Размери на продукта: 137 x 77 x 64.5 см
| Тегло | 30 кг |
|---|---|
| Размери | 76 × 55 × 39 см |
| Цвят | Черен |
| Марка | |
| Максимално тегло | до 80 кг |
| Мощност | 24V/10Ah |
| Възрастова група | 4 – 5 години, 5 – 6 години, 6+ години |
| Брой места | Едноместни |
| Мощност | 24V |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.





































Отзиви