Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонДетски Акумулаторен Джип Beast, 4х4, 12V7Ah, R/C 2.4

Безплатна доставка до 3 работни дни
- Задвижване: 4х4
- Двуместно
- Макс. тегло до 30 кг.
- Наличен и в други цветове: Виж тук
В наличност
Бърза поръчка
Видео
Основни предимства

Максимална скорост: 3 – 5 km/h

Задвижване: 4х4

2 скорости

Амортисьорна система

Предпазен колан

Родителски контрол
Технически характеристики
Максимална скорост: 3 – 5 km/h
Батерия : 12V7Ah
Задвижване: 4х4
LED осветление
Родителски Контрол
Колан за безопасност
Предни, задни и горни светлини
Музикална функция
Старт/стоп от бутон
2 нива на скорост
Мулти волан
Старт/стоп от копче
Амортисьорна система
Максимално тегло кг: 30
Мp3 извод
Детайлно описание
Размер: 132x90x88 см
Размер на опаковка: 117x68x51 см
Тегло кг: 21.50
Максимално тегло кг: 30
Възраст: 3 години +
Акумулаторна батерия : 12V7Ah
Максимална скорост: 3 – 5 km/h
Екстри: Предни, задни и горни светлини
Защитна система: Предпазен колан
Функции: Музикална функция•Мp3 извод
Гуми: пластмасови
Родителски контрол: 2.4GHz дистанционно управление
Брой скорости: 2, регулират се само от Дистанционното Управление
Акумулаторен джип Beast.
За деца над 36 месеца с тегло до 30 кг.
Батерия – 1*12V/7Ah.
Четири мотора, Функция люлеен, 2.4G Дистанционно Управление; Предни светлини; ON/ OFF бутон.
Музикален плейър с USB, MP3 извод. Музикални функции.2 скорости – висока и ниска – контролират се само от Дистанционното Управление.
Предпазен колан и отварящи се врати.
Продуктът е предназначен за сух и равен терен!
НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ В КАЛНИ ТЕРЕНИ!
Никога не използвайте по пътните платна, в близост до коли, на или близо до стръмни наклони или стълбища, плувни басейни или други водни тела, в кални терени или заблатени участъци!
| Тегло | 21 кг |
|---|---|
| Размери | 117 × 68 × 51 см |
| Цвят | Червен |
| Максимално тегло | до 30 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/7Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 3 – 4 години, 4 – 5 години, 5 – 6 години, 6+ години |
| Брой места | Двуместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.






















Отзиви