Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

Кожена седалка

EVA гуми

Спортен спойлер

Старт/стоп копче

Спортен волан

Родителски контрол
Технически характеристики
Батерия 12V7Ah
Мотор: 110W
EVA гуми
LED светлини
Родителски Контрол
Колан за безопасност
Кожена седалка
Спортно крило
Спортен спойлер
Бърза и бавна скорост
Старт/Стоп бутон
Мултиволан
Индикация за батерията
Bluetooth връзка
AUX вход
Детайлно описание
Мотори
– Задни: 2x35W
– Предни: 2x20W
Батерия
– 12V/7Ah
Дистанционно управление
– 2.4 GHz
– 3 скорости
– Бутон STOP
Колела
– EVA колела
– Диаметър: 21 см
– Широчина: 8 см
Скорости
– Бавен старт
– Напред/Назад
– 2 скорости
Осветление
– LED предни и задни светлини
– Превключвател за светлини с 3 функции (включено, изключено, мигащо)
Оборудване
– Музика: MP3, мелодии, Bluetooth, AUX, радио FM
– Бутони със звукови ефекти на волана
– USB вход
– Индикатор за захранване: Да
Седалка
– Черна кожена
– Дължина: 18 см
– Широчина: 32 см
– Височина: 25 см
Отварящи се врати
– Да
Размери и тегло
– Размери: 115x61x46 см
– Нетно тегло: 15 кг
– Размери на опаковката: 112x58x29 см
– Бруто тегло: 18 кг
– Максимален капацитет: 25 кг
– Просвет: 6 см
| Тегло | 15 кг |
|---|---|
| Размери | 115 × 61 × 46 см |
| Цвят | Жълт |
| Максимално тегло | до 25 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/7Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 2 – 3 години, 3 – 4 години, 4 – 5 години |
| Брой места | Едноместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.






























Отзиви