Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

Безчетков и безшумен мотор

Помпещи гуми

Издражлива батерия до 160 мин.

Две отделни кожени седалки

Ръчна спирачка

Мултимедия
Технически характеристики
Безчетков мотор
Мощност: 200W
Батерия: 24V/14Ah
Помпещи гуми
Две отделни седалки
Mp3 player
Мелодии
AUX кабел
Свързване чрез Bluetooth
USB вход
Старт/Стоп бутон
Кожени седалки
Предпазен колан
Отварящи се врати
Задно окачване
Детайлно описание
- Мотор: Безчетков мотор, 200W, 24V
- Батерия: 24V/14Ah
- Колела: Помпещи гуми, размери 31×11 см
- Скоростна система: Бавен старт, напред/назад, 2 скорости
- Запалване: Чрез ключ
- Ръчна спирачка
- Бутон за активиране на LED светлни
- Бърза и бавна скорост
- Окачване: Задно
- Светлини: LED предни/задни светлини
- Мултимедия: MP3, мелодии, AUX, Bluetooth, Story Mode, USB
- Индикатор за батерия: Да
- Стартиране: Бутон
- Седалки: Две черни кожени седалки с предпазен колан, размери: дължина 33 см, ширина 27 см, височина 34 см
- Отварящи се врати: Да
- Размери: Дължина 175 см, ширина 105 см, височина 65 см
- Тегло: 73 кг
- Максимален капацитет: 100 кг
- Клирънс: 11 см
| Тегло | 73 кг |
|---|---|
| Размери | 175 × 105 × 65 см |
| Цвят | Сив |
| Максимално тегло | до 100 кг |
| Марка | |
| Мощност | 24V/14Ah |
| Мощност | 24V |
| Възрастова група | 3 – 4 години, 4 – 5 години, 5 – 6 години, 6+ години |
| Брой места | Двуместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


























Отзиви