Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

3 скорости

EVA гуми

Мултиволан

Кожени седалки

LED светлини

Родителски контрол
Технически характеристики
Батерия 12V7Ah
Два мотора
EVA гуми
Кожени седалки
LED светлини
Колан за безопасност
Старт/стоп от бутон
Родителски контрол
Отварящи се врати
Музикални функции
Бърза и бавна скорост
Bluetooth връзка
USB вход
Максимална скорост: 3 – 8 km/ h
Обхват: до 10 метра
Детайлно описание
- Подходяща за деца над 3 години
- Максимално тегло до 35 кг.
- Батерия: 1*12V/7Ah за дълготрайна игра.
- Два мотора: За повече мощност и динамика.
- EVA гуми: Осигуряват плавно и комфортно возене.
- 2.4GHz дистанционно управление: За родителски контрол и безопасност.
- Осветление: Предни и задни светлини с ON/OFF бутон.
- Музикален плейър: С USB и MP3 извод за възпроизвеждане на любими мелодии.
- Музикални функции: Вградени за допълнително забавление.
- Предпазен колан: За безопасност на детето.
- Отварящи се врати: Лесен достъп и реалистично усещане.
- Размери: 125 x 78 x 52 cm.
| Тегло | 19 кг |
|---|---|
| Размери | 125 × 78 × 52 см |
| Цвят | Син |
| Максимално тегло | до 35 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/7Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 2 – 3 години, 3 – 4 години, 4 – 5 години |
| Брой места | Двуместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


















Отзиви