Безплатна доставка на всички продукти (до офис на ЕКОНТ)
Безплатна консултация по телефонВидео
Основни предимства

EVA Гуми

MP4 плеър

Кожени седалки

LED фарове

Транспортна дръжка

Дистанционно управление
Технически характеристики
Батерия 12V/7Ah
Два мотора
Двуместна
LED осветление
Родителски Контрол
MР 4 плеър
Максимално тегло 80 кг
5-точков колан
Кожена седалка
Ефекти при запалване
Отварящи се врати тип ножица
3 нива на скорост
Заредени музикални песни
Амортисьорна система
Звукови ефекти
Детайлно описание
| Тегло | 20 кг |
|---|---|
| Размери | 130 × 80 × 50 см |
| Цвят | Жълт |
| Максимално тегло | до 80 кг |
| Марка | |
| Мощност | 12V/7Ah |
| Мощност | 12V |
| Възрастова група | 2 – 3 години, 3 – 4 години, 4 – 5 години, 5 – 6 години, 6+ години |
| Брой места | Двуместни |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


























Отзиви